Jono Kunicko tapybos darbų ir akvarelių paroda

favorite Žiūrėta: 1742

Jaunas ir talentingas kaunietis menininkas Jonas Kunickas neseniai tapo tarptautinės meno akademijos „Mondial“ nariu, puslapyje "figurativeartist" yra pirmas ir vienintelis narys iš Lietuvos.

  Jaunas ir talentingas kaunietis menininkas Jonas Kunickas neseniai tapo tarptautinės meno akademijos „Mondial“ nariu, puslapyje "figurativeartist" yra pirmas ir vienintelis narys iš Lietuvos. Dailininko kelią pasirinkęs architektas tapymui naudoja paprasčiausią mentelę. Lietuvoje ir užsienyje architektu dailininkas mano, jog svarbiausia – užsiimti tuo kas patinka. Menininkas savarankiškai studijavo tapybą, stengdamasis atkartoti savo autoritetų darbus, kol atėjo noras tapyti pasitelkiant savo fantaziją ir norus. Jonas Kunickas stengėsi ieškoti savo tapybos stiliaus ir technikos. Pamėginęs tapyti mentele suvokė, kad atrado savo tapybos braižą.  Įkvėpimą jam suteikia žmogaus kūnas  - tai pats gražiausias Dievo sukurtas kūrinys.

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lakpritis Gruodis