Druskininkų meno mokyklos mokinių paroda Žaidžiančios formos

favorite Žiūrėta: 622
Nuo 2014 m. birželio 18 d. „Loretos galerijoje“ (Naujoji g. 48a, Alytus) eksponuojama Druskininkų Mikalojaus Konstantino Čiurlionio meno mokyklos V. K. Jonyno dailės skyriaus vyr. mokytojos Gulnaros Kupčinskienės ankstyvojo meninio ugdymo parengiamosios ir nulinės klasių mokinių bei tų, kurie jau atsisveikino su mokykla, kūrybos darbų paroda „Žaidžiančios formos“.

 Nuo 2014 m. birželio 18 d. „Loretos galerijoje“ (Naujoji g. 48a, Alytus) eksponuojama Druskininkų Mikalojaus Konstantino Čiurlionio meno mokyklos V. K. Jonyno dailės skyriaus vyr. mokytojos Gulnaros Kupčinskienės ankstyvojo meninio ugdymo parengiamosios ir nulinės klasių mokinių bei tų, kurie jau atsisveikino su mokykla, kūrybos darbų paroda „Žaidžiančios formos“. Tai paroda, kupina spalvingų dienos nutikimų, užpildančių kiekvieno iš mūsų būtį. Žmonės skaitantys, besiilsintys, žaidžiantys, o gal svajojantys... Tai ta kasdienybės dalis, kuri nepastebimai prabėga ir iš pirmo žvilgsnio atrodo nereikšminga, be jokio apčiuopiamo materialaus rezultato, tačiau būtent ji leidžia pajusti tikrjį save. Tokia ji liko užfiksuota vaikiškame žvilgsnyje, kuris kasdienybės prasmę matuoja akimirkomis būnant su savimi ir savyje. Juos papildo keletas kitokį turinį atskleidžiančių darbų, tačiau savo formomis ne mažiau spalvingų ir įdomių. Tai jau baigusių šią mokyklą diplomantų darbai. Maloniai kviečiame apsilankyti „Loretos galerijoje“. Paroda veiks iki 2014 m. rugpjūčio 17 d.

Dzūkijos televizijos reportažas iš parodos atidarymo:

 

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lakpritis Gruodis