Prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d.įsakymu Nr. 217 (Žin., 2001, Nr. 58-2105; 2012, Nr. 34-1637), LR Civiliniu kodeksu ir kitais galiojančiais Lietuvos Respublikos teisės aktais.

1.1. Pardavėjas pakeičia prekes analogiškomis prekėmis arba grąžina visą už prekes sumokėtą pinigų sumą tuo atveju, jei norimos pakeisti ar grąžinti prekės yra pagamintos be personalizavimo paslaugos, t. y. prekės nėra pagamintos pagal pirkėjo individualų užsakymą arba akivaizdžiai jam pritaikytos; 

1.2. jei prekės, pagamintos pagal pirkėjo individualų užsakymą arba akivaizdžiai jam pritaikytos, jos nekeičiamos ir negali būti grąžinamos. (Pirkėjui negrąžinami už šiame taisyklių punkte nurodytas prekes sumokėti pinigai).

2. Tais atvejais, kai pirkėjas (vartotojas) atsisako prekės, kuri buvo gaminama pagal pirkėjo individualų užsakymą arba yra akivaizdžiai jam pritaikyta, 50 proc. už tokias prekes sumokėtos pinigų sumos lieka pardavėjui kaip pardavėjo nuostolių, patirtų gaminant (maketuojant) pagal individualų užsakymą numatomos gaminti prekės pavyzdį, kompensacija.

Norint grąžinti prekę pirmiausia apie tai privaloma informuoti mus elektroniniu paštu loretosgalerija@gmail.com

SVARBU: Grąžinamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:

Prekė negali būti dėvėta, skalbta ar kitaip naudota, ji turi būti nepažeista ir nepraradusi savo prekinės išvaizdos.

Grąžinamos prekės turi būti pilnai sukomplektuotos taip, kaip buvo išsiųstos Jums.

Grąžinamų prekių siuntimo išlaidos nekompensuojamos.

                                                                                                                     

Taip pat nepriimamos pretenzijos dėl atspalvių neatitikimo. Mes neatsakome už nevienodą klientų monitorių spalvinį kalibravimą.