Porceliano improvizacijos – mažieji horizontai
Būna dienų, kai pasaulis susitraukia iki pačios artimiausios aplinkos: savo kiemo, kaimo ar miesto ir jų apylinkių. O tolimieji horizontai vis dar vilioja, tačiau kol kas nepasiekiami. Tada belieka atidžiai apsidairyti ir pamatysi, kad visai maži, bet žavūs, horizontai yra čia pat, šalia.
Read More
Jubiliejinė dailininkės Gražinos Kuprevičienės darbų paroda.
Prieš daug metų, odą pasitelkusi, kaip itin paslankią ir dideles kūrybos galimybės suteikiančią medžiagą, Gražina Kuprevičienė Loretos Galerijoje pristato savo kūrybos parodą.
Read More
Jono Kunicko tapybos darbų ir akvarelių paroda
Jaunas ir talentingas kaunietis menininkas Jonas Kunickas neseniai tapo tarptautinės meno akademijos „Mondial“ nariu, puslapyje "figurativeartist" yra pirmas ir vienintelis narys iš Lietuvos.
Read More
Vladimiro Bogatyriovo akvarelių ir tapybos darbų paroda
Kiekvienas turime savo gyvenimo taką: V.Bogatyriovas apie savąjį mums pasakoja akvarelėse, kurios žavi technikos subtilybėmis, trapumu, elegantiškais potėpiais. Šį kartą dailininkas pristato žaisminguosius flopsus – muzikantus. Tai – mikrožmogeliukai – melomanai, kurių gyvenimo aistra yra muzika – labai nepriklausomi ir paslaptingi, buriasi nedideliais orkestrais apleistuose soduose ir parkuose.
Read More
Andriaus Grigaliūno tapybos darbų paroda Gamtos vaizdas
"Kurdamas aš visuomet bandau sau atsakyti į klausimą: „Ar menininkas iš tiesų gali sukurti ką nors geriau už mums dovanotą tikrovę?“. Savo paveikslais, kuriuose tapau kasdienius, kartais daugeliui netgi keliančius nuobodulį ar tiesiog nepastebimus objektus, bandau nukreipti žiūrovo žvilgsnį atgal į kasdienybę. Tam tikra prasme stengiuosi būti tarpininku tarp, iš pirmo žvilgsnio niekuo neypatingos gyvenimo rutinos ir žiūrovo, o paveikslai yra mano
Read More
Showing 1 to 5 of 20 (1 Pages)