Vladimiro Bogatyriovo akvarelių ir tapybos darbų paroda

favorite Žiūrėta: 868

Kiekvienas turime savo gyvenimo taką: V.Bogatyriovas apie savąjį mums pasakoja akvarelėse, kurios žavi technikos subtilybėmis, trapumu, elegantiškais potėpiais. Šį kartą dailininkas pristato žaisminguosius flopsus – muzikantus. Tai – mikrožmogeliukai – melomanai, kurių gyvenimo aistra yra muzika – labai nepriklausomi ir paslaptingi, buriasi nedideliais orkestrais apleistuose soduose ir parkuose.

''Loretos galerija'' pristato dailininko  Vladimiro Bogatyriovo akvarelių ir tapybos darbų parodą. Tai pastarųjų metų mylimiausios autoriaus temos: išdykėliai mikrožmogeliukai flopsai-muzikantai, arlekinai iš Venecijos  ir peizažinės kompozicijos.
1976m. V.Bogatyriovas baigė Peterburgo dailės akademiją, nuo 1975m. dalyvauja parodose, yra Lietuvos dailininkų sąjungos narys.
Autorius yra surengęs daugiau nei 50 parodų Lietuvoje ir užsienyje, jo darbai puikuojasi privačiose kolekcijose Lietuvoje, Lenkijoje, Rusijoje, Vokietijoje ir JAV. Dailininkas atstovauja klasikinio realizmo mokyklą, tačiau žanrų ir temų diapazonas yra labai platus: peizažai, natiurmortai, portretai, figūrinės kompozicijos.
Kiekvienas turime savo gyvenimo taką: V.Bogatyriovas apie savąjį mums pasakoja akvarelėse, kurios žavi technikos subtilybėmis, trapumu, elegantiškais potėpiais. Šį kartą dailininkas pristato žaisminguosius flopsus – muzikantus. Tai – mikrožmogeliukai – melomanai, kurių gyvenimo aistra yra muzika – labai nepriklausomi ir paslaptingi, buriasi nedideliais orkestrais apleistuose soduose ir parkuose. Dievina pilių griuvėsius, itin subtilių manierų ir parėdų. Bendrauja sunkiai, pasireiškus bent mažiausiam netaktui, staiga pradingsta neaišku kur. Mėgsta komplimentus, gerbia labdaringumą bei prancūzišką virtuvę.
Reikėtų pastebėti, kad akvarelė yra viena sunkiausių technikų dailės pasaulyje. Ji reikalauja ypatingo kruopštumo ir išmanymo. Čia būtina ilgalaikė praktika ir kantrus ne vienų metų darbas. Nors autorius dažniausiai reiškiasi aliejinės technikos žanre, tačiau pastaraisiais metais jis sėkmingai įgyvendina savo sumanymus akvarelėse, skleidžia gerą energiją ir kviečia pabūti kartu.

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lakpritis Gruodis