Jubiliejinė dailininkės Gražinos Kuprevičienės darbų paroda.
Prieš daug metų, odą pasitelkusi, kaip itin paslankią ir dideles kūrybos galimybės suteikiančią medžiagą, Gražina Kuprevičienė Loretos Galerijoje pristato savo kūrybos parodą.
Jono Kunicko tapybos darbų ir akvarelių paroda
paroda,tapyba,akvarelė,Loretos galerija,Jonas Kunickas
Vladimiro Bogatyriovo akvarelių ir tapybos darbų paroda
Kiekvienas turime savo gyvenimo taką: V.Bogatyriovas apie savąjį mums pasakoja akvarelėse, kurios žavi technikos subtilybėmis, trapumu, elegantiškais potėpiais. Šį kartą dailininkas pristato žaisminguosius flopsus – muzikantus. Tai – mikrožmogeliukai – melomanai, kurių gyvenimo aistra yra muzika – labai nepriklausomi ir paslaptingi, buriasi nedideliais orkestrais apleistuose soduose ir parkuose.
Andriaus Grigaliūno tapybos darbų paroda Gamtos vaizdas
"Kurdamas aš visuomet bandau sau atsakyti į klausimą: „Ar menininkas iš tiesų gali sukurti ką nors geriau už mums dovanotą tikrovę?“. Savo paveikslais, kuriuose tapau kasdienius, kartais daugeliui netgi keliančius nuobodulį ar tiesiog nepastebimus objektus, bandau nukreipti žiūrovo žvilgsnį atgal į kasdienybę. Tam tikra prasme stengiuosi būti tarpininku tarp, iš pirmo žvilgsnio niekuo neypatingos gyvenimo rutinos ir žiūrovo, o paveikslai yra mano
Showing 1 iki 5 of 19 (1 Pages)